۲۰ شهریور ۱۳۹۷
59 views
نظر %

قیمت چسب سنگ و چسب های ساختمانی:ساختمان کالا بصرفه ترین قیمت چسب سنگ و انواع چسب کاشی را به شما اعلام خواهد کرد (مقرون به صرفه ترین قیمت چسب سنگ و چسب کاشی)

قیمت چسب سنگ و چسب های ساختمانی

ساختمان کالا بصرفه ترین قیمت چسب سنگ را به شما اعلام خواهد کرد:

یکی از پر کاربرد ترین ابزاری که در ساختمان سازی از آنها استفاده می شود، چسب ها هستند و جزء مهم ترین ارکان برای اتصال قطعات ساختمانی به یکدیگر محسوب می شوند.

البته چسب هم مانند هر ابزار دیگری انواع مختلفی دارد و بسته به نوع کاری که قرار است انجام شود باید از انواع مختلف آن استفاده نمود.

چسب سنگ چیست و قیمت چسب سنگ

چسب سنگ یک چسب دو جزئی بر پایه پلی استر می باشد که از آن برای نصب سنگ استفاده می شود.

حتی از این ملات اپوکسی دو جزئی، برای نصب قطعه های سنگین و بزرگ ساختمانی مانند قطعات پیش ساخته بتنی، قطعات بزرگ سرامیک ها و همچنین صفحه های بزرگ فولادی استفاده می شود.

از آنجایی که چسب سنگ دارای مقاومت مکانیکی بسیار زیادی می باشد، در محیط های خورنده بسیار پایدار است برای مثال در حلال های نفتی، اسید ها، گازها، فاضلاب ها و روغن های حیوانی و گیاهی و … حالت خود را حفظ می کند.

نکته مهم این است که چسب سنگ در صورتی که خشک شود می تواند در دماهای زیر صفر تا ۶۰+ درجه سانتی گراد مقاومت داشته باشند و تحمل خود را از دست ندهد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر راجع به قیمت چسب سنگ و قیمت چسب کاشی و چسب های ساختمانی می توانید با کارشناسان شرکت تماس بگیرید: ۰۲۶۳۴۴۳۵۸۵۳ – ۰۹۱۲۴۰۹۷۲۹۲

روش استفاده از چسب سنگ

چسب سنگ با رنگ خاکستری است و در سطل های دو جزئی که در مجموع ۷/۵ یا ۱۵ کیلوگرم است بسته بندی می شود.

در صورتی که بخواهید مقدار کمی از چسب را مخلوط کنید می توانید از ماله یا همزن دستی استفاده کنید.

اما برای اختلاط حجم زیادی از چسب سنگ باید از مخلوط کن های قابل حمل استفاده کرد و بعد از استفاده از چسب سنگ باید سطوح را کاملا تمیز کنید.

توجه داشته باشید که در مکان دور از تابش خورشید می توانید به مدت یک سال چسب سنگ را نگهداری کنید.

چسب آجر سفال چیست

از این نوع چسب ها برای چسبیدن آجر سفال استفاده می شود و با کمک این نوع چسب ها می توان قطعات آجر سفال که در یک سطح هستند را به یکدیگر چسباند.

در مقایسه با استحکام و مقاومت بالای چسب آجر سفال، قیمت و همچنین درصد مصرف آن بسیار پایین است.

چسبندگی که چسب آجر سفال دارد به صورت دائمی و بدون نقص است و در برابر رطوبت از خود مقاومت نشان می دهند و این مزایا باعث می شود تا در زمان استفاده نیاز به اضافه کردن هیچ افزودنی نباشد.

نحوه مصرف و نگهداری از چسب آجر سفال

این  نوع چسب ها به صورت پودری و خشک می باشند که باید به گچ اضافه و به خوبی مخلوط شوند.

البته توجه داشته باشید که میزان اضافه کردن چسب به گچ مصرفی باید نیم تا یک نیم درصد وزن گچ باشد.

بیشترین زمانی که می توانید چسب آجر سفال را در بسته بندی اولیه خود نگه دارید سه سال می باشد و باید این چسب را دور از تابش مستقیم آفتاب و یخبندان قرار داد و توصیه ما این است که چسب آجر سفال را در معرض رطوبت قرار ندهید.

به صورت معمول چسب آجر سفال در کیسه های ۲۵ کیلوگرمی تهیه می شود و در بازار عرضه می گردد.

چسب بتونه چیست

چسب های بتونه که بر پایه اپوکسی ساخته شده اند برای نصب، ترمیم و همچنین چسباندن کریستال چوب پنبه، چوب، فلز، سرامیک، آجر، گچ، آیینه …. و به صورت کلی برای کارهای تعمیری و نصبی بسیار مناسب هستند.

ویژگی های چسب بتونه

مهم ترین مزیت چسب بتونه این است که کمتر از ۵ دقیقه سفت می شوند و جالب این است که قابلیت رنگ شدن، سوراخ شدن و پولیش کاری را هم دارند و برای درزگیری هم از آنها استفاده می شود.

این چسب ها در برابر حلال ها مقاوم و دوز آنها قابل تنظیم می باشد و می توان در کارهای مکانیکی از چسب بتونه استفاده کرد و تا یک سال ماندگاری خود را حفظ می کنند.

برای مشاوره و راهنمایی بیشتر در رابطه با قیمت چسب سنگ ، چسب کاشی ، چسب ساروج ، با کارشناسان ساختمان کالا تماس حاصل فرمایید : ۰۲۶۳۴۴۳۵۸۵۳ – ۰۹۱۲۴۰۹۷۲۹۲

چسب پلی استایرن

از چسب پلی استایرن برای چسباندن ورق های پلی استایرن استفاده می شود و جزء ملات های خشک هستند که برای سطح های افقی و عمودی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند و به عنوان عایق حرارتی کاربرد دارند.

چسب مخصوص پارکت

از چسب پارکت برای چسباندن پارکت و همچمنین قطعات تزئینی که از مواد چوبی ساخته شده اند هم می توان استفاده کرد.

چسب بلوک سیمانی

از ترکیب مصالح سنگی، سیمان و مواد پلیمری اصلاح شده یک ملات بسیار قوی ایجاد می شود که برای چسباندن بلوک های سیمانی از آن استفاده می کنند.

از آنجایی که چسب بلوک سیمانی دارای صرفه اقتصادی بوده و از لحاظ چسبندگی خواص بالایی دارد از آن در صنعت ساختمان به وفور استفاده می شود.

چسب کاشی الیاف دار

برای چسباندن کاشی و سرامیک بر روی دیوار و کف از چسب کاشی الیاف دار استفاده می کنند، زیرا این نوع چسب دارای چسبندگی فوق العاده ای است که برای نصب کاشی و سرامیک بسیار کاربرد دارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد با قیمت چسب سنگ و انواع چسب های ساختمانی می توانید با کارشناسان شرکت تماس بگیرید: ۰۲۶۳۴۴۳۵۸۵۳ ۰۹۱۲۴۰۹۷۲۹۲

چسب بتن مخصوص عایق استخر

برای آب بندی استخرها و همچنین منابع آبی باید از چسب مخصوصی استفاده نمود که البته روش آب بندی استخر های نوساز با استخر های قدیمی متفاوت می باشد و باید از چسب های مخصوص استفاده کرد.

قیمت چسب سنگ و چسب های ساختمانی:ساختمان کالا بصرفه ترین قیمت چسب سنگ و انواع چسب کاشی را به شما اعلام خواهد کرد (مقرون به صرفه ترین قیمت چسب سنگ و چسب کاشی)


نویسنده مطلب علی نجفی